Брендовий дитячий одяг в інтернет-магазині Пташеня

Інтернет-магазин Пташеня має в асортименті дитячий брендовий одяг, взуття та аксесуари від провідних світових виробників. Ми стежимо за виставками дитячого одягу, аналізуємо вподобання наших клієнтів та обираємо найкраще із світових брендів для вас та ваших дітей.
Магазин Пташеня є офіційним представником іспанського бренду дитячого одягу Mayoral (Майорал), який у 2021 році святкує 80 років існування. Компанія Mayoral є одним із лідерів на ринку дитячого одягу у світі. Виробництва компанії розташовані у різних країнах світу для того, аби під одним брендом об’єднати найкращі матеріали та втілити оригінальний дизайн. Модний та стильний одяг за доступною ціною на сайті Пташеня, який можна замовити просто додому.

Як обрати якісний одяг для дитини?

Відповідність стандартам якості одягу від відомих виробників

Перш за все, під час купівлі одягу для дітей варто звертати увагу на екологічність та безпечність матеріалів. Свідома позиція виробників брендового дитячого одягу щодо споживачів виявляється через комунікацію бренду із клієнтами за допомогою текстів та символів на супроводжуючих товар бірках та упакуванні. Відповідальні бренди зазначають наявність європейських сертифікатів якості відповідними графічними символами, що підтверджують відповідність якості до певних міжнародних стандартів. Окрім того, офіційні представники брендів на території України володіють документами, що посвідчують проходження сертифікації товарів згідно українських вимог і споживач може подати запит на представлення документів перш ніж купити товар, що підтверджують наявність проходження сертифікації. Такі сертифікати від українських установ також свідчать про легальність ввезення товарів на територію держави.
Існує міф, що якість виробу залежить від країни виготовлення. Проте, це вже давно не актуально, оскільки якість фабрики залежить не від країни, а від походження сировини, класу самої фабрики, дотримання норм безпеки праці на фабриці, етичності виробництва щодо довкілля. Зазвичай, саме цінова категорія брендів є підказкою, щодо рівня якості сировини та виробництва, натуральності складників виробів.

Обирайте стильний одяг

Відчуття естетики формується з народження. Саме через речі дитина вчиться пізнавати світ: на запах, тактильно, візуально. Батьки, як основні провідники дитини у світі, грають значну роль у формуванні напрямку розвитку відчуття естетики. Найлегше подавати розуміння краси через побутові речі – їжу, одяг, предмети щоденного вжитку. Через красу та чистоту у оточенні дитини формується здатність сприймати, транслювати та відтворювати естетику, розвивається творчість та підтримується добрий емоційний стан. Важливо є спрямовувати дитину проте давати їй можливість вибору та вивчення себе через власні уподобання, розвивати відповідальність та сформувати своє власне оточення та наповнення гардеробу самостійно.

Асортимент брендового дитячого одягу в Україні

Одяг для будь-якої пори року

У магазині Пташеня представлено асортимент брендового дитячого одягу відповідно до сезонів – весна-літо та осінь-зима. Кожні півроку ми повністю оновлюємо асортимент, щоб надавати товари, що відповідають актуальним потребам дітей: модні варіанти одягу для школи, верхній одяг, для відпочинку, спортивний одяг, для зимових розваг, колекція для особливих святкових моментів, дощових прогулянок світових брендів та багато іншого.

Дитяче взуття

У інтернет-магазині Пташеня представлено взуття, що стане чудовим доповненням до наших колекцій одягу для дітей від народження – пінетки, що передбачені для малюків, які ще не ходять, від 15 до 19 розміру. Для дітей, які роблять свої перші кроки ми маємо спеціальну серію взуття, що створена для перших кроків. Зручні та модні варіанти взуття для шкільних буднів, літнього відпочинку чи дощових прогулянок – великий асортимент на різні випадки життя дівчаток та хлопчиків.

Чому саме Пташеня?

У Пташеня можна купити модний дитячий одяг за доступною ціною. Сайт інтернет-магазину Пташеня представляє асортимент фірмових магазинів, що розташовані у різних містах (Львів, Тернопіль та інші). Ми забезпечуємо великий та актуальний асортимент, який можна замовити і швидко та якісно отримати через найкращі служби доставки у Львові та на всій території України.