Про проєкт

Пташеня – інтернет-магазин одягу для дітей від 0 до 18 років. Для наших клієнтів ми обираємо кращих виробників дитячого одягу та дбайливо стежимо за асортименом. Наша місія – це допомога батькам у формуванні цінності естетики у дітей. Ми вважаємо, що саме через щоденні речі формується світогляд та розвивається креативність. Через одяг діти виражають власні вподобання, пізнають себе та комунікують зі світом.
 
Магазин Пташеня з'явився у Львові у 2015 році, як магазин одягу для немовлят, а нині є плаформою, що об'єднала продавців дитячого одягу зі всієї України. Ми співпрацюємо із магазинами з Тернополя, Луцька, Кам'янця-Подільського та постійно у пошуках нових партнерів. Ми хочемо забезпечити нашим клієнтам широкий асортимент товарів провідних світових виробників та відповідаємо за якість кожної речі, що представлена на нашому маркеплейсі. 
 
Разом із брендами дитячого одягу, що зазнали світової слави, ми відкриваємо для себе та презенуємо для наших клієнтів найкращих молодих українських виробників дитячого одягу.
 
Пташеня існує для того, аби ваші діти мали найкраще 💛

 

Христина Орищак, власниця Пташеня